מחפש בעל מקצוע?

קבל הצעת מחיר!

בעל מקצוע?

הצטרף כדי להגדיל את מאגר לקוחותיך חייג עכשיו או השאר פרטים

הוסף את עסקך

איזור הדרום באר שבע - אשקלון
איזורי המרכז
איזורי פתח תקווה עד מודיעין
אילת והערבה
בקעת הירדן וים המלח
הגליל העליון וצפת
הגליל התחתון וטבריה
העמקים וגליל מערבי
השפלה ואשדוד
השרון - איזור דרומי
השרון - איזור צפוני
חיפה עד נהריה
ירושלים והסביבה
ישובים ביהודה
ישובים בשומרון
רמת הגולן האיזור הצפוני

קבל הצעת מחיר

הביקוש הגדול של פרגולות ודקים

יותר ויותר אנשים כיום קונים דירות ובתים עם מרחבים חיצוניים כמו חצר, גינה או מרפסת ולאחר מכן הם מעוניינים להתקין פרגולות ודקים. עד לפני לא מעט שנים התחום הזה כלל לא היה נפוץ בשימוש ביתי ופרטי אך בשנים האחרונות אנו עדים להתהפכות היוצרות. פרגולות ודקים הופכים לנפוצים מאד בבתים פרטיים ובכך מעלים את הסטנדרטים של עיצוב גינות ומרפסות. מלבד העיצוב עצמו ישנו גם יתרון כאשר מדובר, למשל, בדק שאמור להחליף רצפה שעלולה להיות מחליקה ומסוכנת או בפרגולה שאמורה ליצור מחסה ומסתור כנגד מזג אוויר סוער. כך או אחרת ניתן למצוא כיום נקודות מכירה רבות של פרגולות ודקים וגם יש סוגים שונים המתאימים לשימושים וייעודים שונים.

אילו סוגים של פרגולות ודקים קיימים?

ההבדל הראשון בין סוגים שונים של פרגולות ודקים הוא שימוש ביתי או מסחרי/ עסקי. בעצם אפשר לומר שהסוגים זהים אך כמובן הגודל יהיה שונה באופן משמעותי. מבחינת דקים אפשר למצוא סוגים הנבדלים זה מזה בסוגי העץ שממנו הם עשויים, ברוחב מוטות העץ, בצעים שלהם ובהתאמה של סוגי העץ לייעוד הדק. בפרגולות ישנם סוגים רבים יותר – ישנם פרגולות העשויות מסוככים קבועים, סוככים הניתנים להזזה (פתיחה או סגירה על פי תלות במזג האוויר ועוד) ואפילו בסוג הסגירה. ישנם סוגים בעלי מנגנון פתיחה פנימי, חיצוני, סגירת מניפה (אקורדיון) ועוד. כאשר מתייעצים עם מומחה בתחום של פרגולות ודקים כדאי שהוא יגיע למקום על מנת לדעת בדיוק על איזה סוג הכי כדאי להמליץ.

איך לבחור מתקיןפרגולות ודקים

 

כאשר מחליטים על התקנת פרגולות ודקים או רק אחד מהם, כדאי לפנות אל מתקין מורשה העוסק במגוון הסוגים, יוכל לייעץ ולעזור בבחירת הסוג הנכון כמובן ייתן אחריות ושירות לאחר ההתקנה. כדאי לוודא שנמצאים אצלו כל האישורים וההסמכות להתקנה בטוחה ואמינה של פרגולות ודקיםושיש לו המלצות רבות על התקנות שכבר ביצע בעבר. כאשר מתחילים את החיפוש כדאי קודם כל לפנות אל חברים, שכנים או מכרים אשר התקינו בעצמם פרגולות ודקים בתקופה האחרונה ולנסות להסתמך על סקר השוק שהם ביצעו בעצמם. כמובן שהכי כדאי לשמוע מהם האם הם היו מרוצים מהמתקין שביצע את העבודה אצלם ואם כן – לא כדאי כלל להסס ומיד ליצור עמו קשר כדי לברר פרטים.הביקוש הגדול של פרגולות ודקים

קבל הצעת מחיר בנושא: דקים - עכשיו: - 072-2451906>> >>הביקוש הגדול של פרגולות ודקים

פניות אחרונות

לידים נוספים
חייג אליילחץ להתקשר 0722451906