מחפש בעל מקצוע?

קבל הצעת מחיר!

בעל מקצוע?

הצטרף כדי להגדיל את מאגר לקוחותיך חייג עכשיו או השאר פרטים

הוסף את עסקך

איזור הדרום באר שבע - אשקלון
איזורי המרכז
איזורי פתח תקווה עד מודיעין
אילת והערבה
בקעת הירדן וים המלח
הגליל העליון וצפת
הגליל התחתון וטבריה
העמקים וגליל מערבי
השפלה ואשדוד
השרון - איזור דרומי
השרון - איזור צפוני
חיפה עד נהריה
ירושלים והסביבה
ישובים ביהודה
ישובים בשומרון
רמת הגולן האיזור הצפוני

קבל הצעת מחיר

מה צריך לדעת על הרחקת יונים

אנשים רבים נתקלים בתופעה די מטרידה והיא התבססות של יונים במקומות מסתור אשר עלולים לפגוע באיכות החיים של המשפחה. מסתור כביסה הוא מקום שבדרך כלל מועדף על יונים בכל דירה ובניין בשל היותו כמובן מקום מחסה גם מרוחות וגשמים אשר עלולים לסכן את הקן או את הביצים והגוזלים. במקרה זה דרוש איש מקצוע המתמחה בתחום של הרחקת יונים ויידע כיצד לטפל גם באופן נקודתי ומיידי וגם כיצד להרחיק את היונים לטווח הארוך, כלומר כיצד לדאוג שהיונים לא תחזורנה להשתקע באותו המקום שוב ושוב. נושא של הרחקת יונים נידון פעמים רבות על ידי אנשים אשר חשוב להם לדאוג לזכויות בעלי החיים ולכן אנשי המקצוע כיום נזהרים שלא להרעיל או להרוג את היונים אלא רק להרחיק אותן.

איך מתבצעת הרחקת יונים?

השלב הראשון הוא שאיש המקצוע המומחה יגיע ויראה היכן ממוקם קן היונים או להיכן הן נוהגות להגיע. במידה ומדובר במקום נגיש שקל להגיע אליו, הוא פשוט יבצע הרחקת יונים מן המקום ויאטום את הכניסה על מנת למנוע הגעה עתידית שלהן. אם מדובר במקום כמו מסתור הכביסה או בסמוך לדודי שמש על גג בניין, למשל, המשימה עלולה להיות מסובכת יותר. במקרה זה, אדם אשר מומחה בתחום של הרחקת יונים יהיה מצויד בכלי עבודה שיסייעו לו להגיע בבטחה אל אותו המקום על מנת לבצע הרחקת יונים וגם כאמור למנוע כל אפשרות של הגעה חוזרת של היונים אל אותו המקום. ישנם אנשים שסבורים שהיונים תגענה לכל מקום, אך כאשר מבצעים הרחקת יונים מקצועית ומסודרת, אין הכרח שתחזורנה.

מדוע צריך לבצע הרחקת יונים

 

היונים מהוות מטרד ועלולות להוות אפילו מפגע תברואתי, מכיוון שמקומות הדגירה שלהם עלולים להיות מזוהמים. אנשים רבים מדווחים על הידבקות בכיני ראש לאחר שנחשפו למקום הדגירה של יונים, וכאשר מדובר במשפחה עם ילדים קטנים אין ספק שיהיה מדובר בנזק קשה ואי נוחות גדולה מאד. מצד שני, הרחקת יונים חייבת להתבצע באופן מבוקר היטב, ואסור, כאמור לבצע אותה בעזרת חומרים רעילים שעלולים להשפיע לרעה על תושבי הבית או השכנים. כאשר הרחקת יונים תבוצע באופן יסודי, נכון ומקצועי לא יהיה צורך לחזור על פעולה זו שוב, אלא אם יימצאו היונים מקום חדש שטרם חשבו עליו בני הבית.מה צריך לדעת על הרחקת יונים

קבל הצעת מחיר בנושא: הרחקת יונים - עכשיו: - 072-2451906>> >>מה צריך לדעת על הרחקת יונים

פניות אחרונות

לידים נוספים
חייג אליילחץ להתקשר 0722451906