מחפש בעל מקצוע?

קבל הצעת מחיר!

בעל מקצוע?

הצטרף כדי להגדיל את מאגר לקוחותיך חייג עכשיו או השאר פרטים

הוסף את עסקך

איזור הדרום באר שבע - אשקלון
איזורי המרכז
איזורי פתח תקווה עד מודיעין
אילת והערבה
בקעת הירדן וים המלח
הגליל העליון וצפת
הגליל התחתון וטבריה
העמקים וגליל מערבי
השפלה ואשדוד
השרון - איזור דרומי
השרון - איזור צפוני
חיפה עד נהריה
ירושלים והסביבה
ישובים ביהודה
ישובים בשומרון
רמת הגולן האיזור הצפוני

קבל הצעת מחיר

מה נחשב בתור עבודות גבס?

תחום הבניין ושיפוץ הבית הוא תחום גדול מאד אשר כולל בתוכו תתי תחומים רבים ומעניינים. בשנים האחרונות כולנו עדים לחידושים והתפתחויות בתחום זה אשר אפשרו פיתוחים של חומרים חדשים העומדים כיום לרשותם של כל אנשי המקצוע העוסקים בתחומי הבניין, כמו גם אנשי מקצוע העובדים בתחום של עבודות גבס. יותר ויותר אנשים אשר משפצים את הבית או הדירה שהם הם גרים מכירים כיום את היתרונות שיש בתחום של עבודות גבס ומעדיפים להשתמש בטכניקות אלה ובכך לחסוך כסף רב ועדיין להשיג את השינוי או השדרוג המבוקש על ידם בבית שלהם. כדאי מאד לדעת על התכונות של גבס ולמה הוא משמש ומדוע עבודות גבס כה נפוצות בתחומי שיפוץ ושדרוג הבית.

מה זה עבודות גבס?

גבס כאמור הוא חומר בנייה נפוץ, זמין וזול. ניתן בעזרתו לבנות ממש קירות ומחיצות בבית, אך יש לשים לב לכלל חשוב ביותר וברור מאד - עבודות גבס אינן יכולות להחליף בניית קירות או יסודות העשויים מבטון ופלדה. כלומר, לא ניתן לבנות בגבס יסודות שעליהם ייבנו בניין מגורים שלם.עבודות גבס נמצאות בשימוש רחב בבנייה בתוך הבית או הדירה מפני שמדובר בעבודה קלה שאין מה השקעה רבה. כאשר אדם מעוניין, לדוגמא, ליצור מחיצה או לסגור חדר באזור שיש בו חלל מיותר רב הוא יכול לבחור עבודות גבס מפני שלא מדובר בקיר שיועמס עליו משקל רב או משקל כלשהו בכלל.בשל תכונות אלה מכונות עבודות גבס בשפה המקצועית של ענף הבנייה גם בנייה קלה.

איך מבצעים מכונות עבודות גבס?

 

מכונות עבודות גבס מבוססות על לוחות העשויים גבס אשר אותם ניתן לחתוך על פי המידות הרצויות והדרושות בכל עבודת בנייה או שיפוץ. כאשר מעוניינים להקים קיר גבס משתמשים בדרך כלל בשני לוחות שכאלה הצמודים ומחוברים זה לזה. ישנה אפשרות של בניית תקרת גבס היוצרת בעצם חלל בינה לבין התקרה הבנויה של המבנה. בחלל זה ניתן לאחסן חפצים ופריטים שונים, תוך שמירה על הגבלת המשקל על מנת שתקרת הגבס לא תקרוס. אלה הם שני הסוגים של מכונות עבודות גבס שהינם הנפוצים ואלה הנמצאים בשימוש בשכיח ביותר בענפי האדריכלות ועיצוב הפנים. בעזרת עבודות גבס ניתן לבנות כל מחיצה או קיר תוך זמן קצר.מה נחשב בתור עבודות גבס?

קבל הצעת מחיר בנושא: עבודות גבס - עכשיו: - 072-2451906

עבודות גבס - קרא עוד מאמרים

גבס לבית

גבס לבית
כיום, ישנם עיצובים מרהיבים בגבס. גבס נותן לנו מענה מושלם לעיצוב נפלא של הקירות בבית. כיום ניתן לעצב כמעט כל צורה שנרצה בקירות הבית. עבודות גבס נותנים לנו מענה נהדר לעצב את האווירה שאנו רוצים בחלל החדר. עבודת גבס יכולה לשמש אתנו נפלאות לכל פתרון. אילו יש...

עיצוב הבית בגבס

עיצוב הבית בגבס
עבודות גבס, הן שיטה פופולארית העושים בה שימוש נרחב בתחום עיצוב הבית,הכולל למשל: הטמעת גופי תאורה בקירות, יצירת נישות, בניית מזנון,הנמכת תקרות ועוד….. לא רק בתחום עיצוב הבית ישנו שימוש נרחב בגבס, אלא גם בתחומים נוספים כמו בתחום עבודות מיזוג האוויר...

>> >>מה נחשב בתור עבודות גבס?

פניות אחרונות

לידים נוספים
חייג אליילחץ להתקשר 0722451906