מחפש בעל מקצוע?

קבל הצעת מחיר!

בעל מקצוע?

הצטרף כדי להגדיל את מאגר לקוחותיך חייג עכשיו או השאר פרטים

הוסף את עסקך

איזור הדרום באר שבע - אשקלון
איזורי המרכז
איזורי פתח תקווה עד מודיעין
אילת והערבה
בקעת הירדן וים המלח
הגליל העליון וצפת
הגליל התחתון וטבריה
העמקים וגליל מערבי
השפלה ואשדוד
השרון - איזור דרומי
השרון - איזור צפוני
חיפה עד נהריה
ירושלים והסביבה
ישובים ביהודה
ישובים בשומרון
רמת הגולן האיזור הצפוני

קבל הצעת מחיר

חברות ניקיון בתים – כל האמת המלוכלכת

לכאורה, נראה שניקיון בתים הוא הפיתרון המושלם כאשר זקוקים לניקיון יסודי לצד שירותי פוליש או ליטוש. אך למעשה...הדבר אינו תמיד כך.
לעיתים קיימות בעיות שחברות הניקיון לא ממהרות לספר לכם, מקרים אליהם הלקוחות לא מודעים.
אנו כאן בכדי לשנות זאת. מסוקרנים? מעולה. בואו נתחיל.

הזמנתם ניקיון יסודי, קיבלתם ההפך.

מהי הכוונה? מה בעצם מסתירים מכם? ובכן, כמובן שאנו לא מדברים באופן כוללני על כל חברות הניקיון אך לעיתים ניתן למצוא חברות שירותי ניקיון המנצלות את חוסר הידע ותמימותם של קהל לקוחותיהם לרעה. בואו נדגים ונסביר זאת.

-          הזמנת חברת ניקיון אשר מגיעה עם הציוד המינימלי ביותר (כגון: סמרטוט, דלי, מטאטא ושואב אבק במקרה הטוב) וכאשר שואלים את החברה היכן שאר הציוד המקצועי, זו עלולה לטעון שמדובר על תוספת תשלום שהרי הזמנתם "ניקיון בסיסי בלבד".
אכן כן, ניחשתם נכון – אין דבר כזה וחברה שעושה את התרגיל הנ"ל או תרגילים שדומים לאלו, מנסה להוציא מהלקוח כסף שלא בצדק.
הזמנת שירותי ניקיון של חברת ניקיון כולל בתוכו את כל המכשור וחומרי הניקיון התעשיתיים המתקדמים הנדרשים לכך – ללא תוספת תשלום.

-          בעיה נוספת ונפוצה בתחום הוא שימוש בחומרי ניקוי זולים (בכדי, כמובן, להוזיל עלויות) אך הדבר קורה על חשבון הלקוח. בכדי לדעת שאתם מזמינים חברה מקצועית וישרה המחזיקה בשרותיה חומרי ניקיון איכותיים, מומלץ לברר שהיא, למשל, מחזיקה את מוצרי הניקיון הבאים: Taski, casseli, buzzel. סנו ונוספים.
חשוב לשים לב שהחברה אינה מציעה מחיר נמוך יתר על המידה (תמרור אזהרה נוסף) וזה מכיוון שזו משתמשת בחומץ והורסת "על הדרך" את מרצפות ביתכם.

-          אחת מהתופעות הנפוצות בתחום שירותי הניקיון הוא פוליש לא מקצועי.
אנו עומדים להפתיע אתכם – אתם לבד יכולים לדעת (ואין זה משנה איזה סוג פוליש מדובר)  האם מרמים אתכם בעבודה שאיננה מקצועית ו/או איכותית או שלא.
אז איך ניתן לזהות זאת? בואו נתחיל מהדבר המרכזי: מכונת פוליש.
מכונת הפוליש היא גדולה ומגיעה עם חומרי ניקיון נלווים. העדר מכונה זו, ניחשתם נכון – מעידה שמנסים לעבוד עליהם.
מעבר לכך, ישנם מספר תהליכים שקורים טרם הליך הפוליש שהעדר שלהם יכול להעיד על אי מקצועיות. לדוגמא:

בכל פוליש, מכיוון שמורחים חומר מיוחד שמטרתו לגרום למרצפות שלכם להיראות הרבה יותר חדישות ומבריקות, הדבר למעשה דורש מחברת הניקיון, לפני הכול, לקרצף היטב את המרצפות ובמידת הצורך אפילו ללטש אותן (כמובן שליטוש זה יעלה לכם יותר) וזאת בכדי להסיר כתמים קשיים או שריטות מאוד עמוקות.
רק לאחר הכנה זו אמור להתחיל התהליך של הפוליש. במידה והחברה שהזמנתם איננו עושה זאת, זוהי נורת אזהרה.

רוצים להזמין שירותיה של חברת ניקיון איכותית ולקרוא אודות השירותים שאמורים להינתן לכם במסגרת שירותים אלו?, מומלץ להיכנס אל הקישור הבא: ניקיון בתים.

 

 

קווים לדמותה של חברת ניקיון מקצועית

אז לאחר שציינו את כל סימני האזהרה של חברות ניקיון לא מקצועיות, בואו נשים דגש אודותיהן של חברות ניקיון מקצועיות ואיכותיות.

אז כפי שציינו קודם לכן, שימוש בחומרי ניקיון תעשיתיים יוקרתיים, יכולים להעיד אודות האופי של החברה ולכן פשוט מומלץ לשאול את החברה טרם מזמינים את שירותיה, באיזה חומרים היא משתמשת/תקראו באתר שלה. החומרים האיכותיים ביותר כיום, בין היתר, הם: taski, buzzel, casseli' סנו, יעקובי, בלנזוני ועוד.

דרך נוספת הוא כמובן לבדוק את אתר החברה. אין כמו מראה עיניים ועל ידי אתר מקצועי תוכלו באמת להתרשם, לצפות בסרטונים, תמונות, לקרוא אודותיה של החברה, לראות המלצות וכיוצא מכך.

מכונות מקצועיות – מעבר לפן אותו הזכרנו קודם לכן – חברה המגיעה עם ציוד מתקדם, כאשר מזמינים שירותי ניקיון בלבד, החברה עדיין צריכה להצטייד במכונות מקצועיות, כמו למשל: שואב אבק תעשייתי, מכונת אידוי חזקה לניקוי חלונות לצד מגוון של שירותי ניקיון - מעידים שמדובר על חברה רצינית המתמחה במספר סוגי שירותים ומחזיקה בשירותיה מספר של עובדים.

 

 

מתעניינים אודות שירותי פוליש וכיצד ההליך הנ"ל בא לידי ביטוי? היכנסו לקישור הבא: פוליש במרכז – ניקיון שישנה את מראה ביתך.חברות ניקיון בתים – כל האמת המלוכלכת

קבל הצעת מחיר בנושא: חברת ניקיון - עכשיו: - 072-2451906>> >>חברות ניקיון בתים – כל האמת המלוכלכת

פניות אחרונות

לידים נוספים
חייג אליילחץ להתקשר 0722451906