מחפש בעל מקצוע?

קבל הצעת מחיר!

בעל מקצוע?

הצטרף כדי להגדיל את מאגר לקוחותיך חייג עכשיו או השאר פרטים

הוסף את עסקך

איזור הדרום באר שבע - אשקלון
איזורי המרכז
איזורי פתח תקווה עד מודיעין
אילת והערבה
בקעת הירדן וים המלח
הגליל העליון וצפת
הגליל התחתון וטבריה
העמקים וגליל מערבי
השפלה ואשדוד
השרון - איזור דרומי
השרון - איזור צפוני
חיפה עד נהריה
ירושלים והסביבה
ישובים ביהודה
ישובים בשומרון
רמת הגולן האיזור הצפוני

קבל הצעת מחיר

מספר טיפים חשובים לניקוי ספות

ספות מהוות פריט אינטגראלי בכל סלון בישראל, ולמראה שלהן ישנה השפעה מהותית על האווירה בבית ועל עיצובו בכלל. יחד עם זאת, הספות בבתים נתונות לפגעים שונים המזיקים לחזותן ויוצרים כתמים, כמו שיירי מזון, משקאות שנשפכו ושאר לכלוכים שמשאירים מבוגרים ובעיקר ילדים. כאשר מראה הספה נפגם כתוצאה מכתמים בולטים עומדת בפנינו הבחירה באם לרכוש ספה חדשה בהוצאה גדולה, או לנסות לנקות אותה בעצמנו. הבשורות הטובות הן שבהחלט ניתן להתמודד עם הכתמים ואפילו באופן עצמאי, אך לשם כך יש להכיר מספר טיפים חשובים לתחזוקה, וכן שיטות ניקוי יעילות שאינן יוצרות נזקים נוספים.

 

באילו חומרים לא כדאי להשתמש?

 

בראש ובראשונה, חשוב לזכור כי ספות עור ובד הן פריטי ריהוט רגישים, ולכן שימוש בחומרים אגרסיביים או בלתי מתאימים עלולים לפגוע בהן בצורה קשה. לדוגמא, ישנם חומרי ניקוי ביתיים רגילים המתאימים לניקוי שטיחים, זגוגיות וכדומה, המכילים מרכיבים חזקים אשר שימוש שוטף בהם על הספה יגרום להתקלפות ולדהייה של ריפודי עור, בנוסף על דהיית הצבע. לצד אלו מצויים חומרי אגרסיביים המכילים אקונומיקה וכלור, בהם לעולם לא כדאי להשתמש על הספה, אם בכוונתכם להמשיך ליהנות מפריט ריהוט בעל מראה סביר.

 

ובמה כן להשתמש?

 

אחרי שלמדנו במה אסור להשתמש הבה נבחן את החומרים המתאימים. ראשית, בחנויות רבות ניתן למצוא חומרי ניקוי מיוחדים המתאימים באופן בלעדי לספות. ואולם, לא תמיד חייבים לנסוע אל החנות וניתן בהחלט להשתמש במספר תכשירים הקיימים בבית. לדוגמא, מגבונים לתינוק פועלים בצורה דומה למדי לחומרים המוצעים בחנויות, ואינם מכילים מרכיבים כמו מבשמים ואלכוהול העלולים לפגום בריפוד. זהו אמצעי פשוט וזמין להתמודדות עם כתמים באמצעות ניגוב, כשלאחר מכן יש לנקות את האזור עם מגבת מטבח לחה, ולייבש בטפיחה בעזרת מגבת יבשה. אם אין לכם תינוק או מגבונים בבית, תוכלו פשוט להשתמש במגבת מטבח לחה, אך הקפידו לסחוט אותה היטב ולהמעיט במים. ניקוי ספות יכול להיות דבר מהנה ומאתגר, אך מאידך מעייף מאוד.

 

טיפים נוספים

 

לפניכם מספר טיפים נוספים שיסייע לכם לשמור על מראה נאה של הספה בביתכם לאורך זמן:

 

·         בספות בד הקפידו לבצע ניקיונות שוטפים וכלליים באמצעות שואב אבק, ולאחר שהסרתם איתו את הלכלוכים החיצוניים השתמשו במברשת עם סיבים עדינים.

·         בעת ניקוי הספה הימנעו משפשופים חזקים הגורמים לדהיית צבע ושחיקה של בדים, וכן לסדקים בריפודי עור. בנוסף, שפשוף של כתמים עלול לדחוס אותם עמוק אל הריפוד, ובכך להקשות על התמודדות עימם.

·         אם יש לכם ספת עור כדאי ליישם עליה מספר פעמים בשנה משמנים מיוחדים, הניתנים לרכישה בחנויות.

·         במידה שנוצר כתם והבחנתם בו השתדלו לנקותו כמה שיותר מהר, שכן ככל שחולף הזמן הוא יחדור אל הריפוד ויהיו קשה יותר להתמודד עימו. לדוגמא, בכתמים נוזליים מהרו להניח מגבת מטבח יבשה וטפחו עליה בעדינות.

·         שלחו את הספות מעת לעת לביצוע ניקיונות תקופתיים בחברות מקצועיות.

 

·         הימנעו ככל האפשר מאכילה ושתייה על הספות, והנחו גם את הילדים לנהוג בצורה זו.מספר טיפים חשובים לניקוי ספות

קבל הצעת מחיר בנושא: ניקוי ספות - עכשיו: - 072-2451906>> >>מספר טיפים חשובים לניקוי ספות

פניות אחרונות

לידים נוספים
חייג אליילחץ להתקשר 0722451906