מחפש בעל מקצוע?

קבל הצעת מחיר!

בעל מקצוע?

הצטרף כדי להגדיל את מאגר לקוחותיך חייג עכשיו או השאר פרטים

הוסף את עסקך

איזור הדרום באר שבע - אשקלון
איזורי המרכז
איזורי פתח תקווה עד מודיעין
אילת והערבה
בקעת הירדן וים המלח
הגליל העליון וצפת
הגליל התחתון וטבריה
העמקים וגליל מערבי
השפלה ואשדוד
השרון - איזור דרומי
השרון - איזור צפוני
חיפה עד נהריה
ירושלים והסביבה
ישובים ביהודה
ישובים בשומרון
רמת הגולן האיזור הצפוני

קבל הצעת מחיר

השכרת רכב - טיפים על ביטוח

השתתפות עצמית לנהג צעיר

 

כאשר שוכרים רכב מומלץ לייחס חשיבות לכל הנוגע לביטוח השכרת רכב .פרמטר זה עשוי להפוך לנתון החשוב ביותר במקרה של תאונה חלילה, ורצוי שתהיה חברת ביטוח שתיקח אחריות על הנזקים. במרבית המקרים ביטוחי חברות השכרת רכב מכסים מפני פגיעות רכוש (נזקי צד ג' ונזק רכוש למבוטח) נזקי גוף ואף כיסוי גניבות. – מומלץ לבדוק טוב לפני! דבר נוסף שמומלץ לבדוק הוא האם הכיסוי תקף לנהג צעיר, ומהו גובה ההשתתפות העצמית במקרה ונהג צעיר נהג ברכב .

 

סכומי ההשתתפות העצמית

 

סכום השתתפות העצמית נע בין  2000-5000 ש"ח או לחלופין בין 1500-3000 ש"ח, בהתאם לסוג הרכב. גם במידה וצד ג' הוא האשם, השוכר מחויב בתשלום ההשתתפות עצמית, אך חברת ההשכרה תתבע את צד ג' וכספו של השוכר יוחזר לו.

 

הבדלי מחיר בפוליסות ביטוח השכרת רכב

 

במידה ונכנסתם לסניף השכרת רכב בין אם באזור תל אביב או כל אזור אחר בארץ , שימו לב כי בעת חתימה על החוזה יש לבדוק את מחיר הפוליסה ותנאיה

תעריף הפוליסה נקבע ע"פ תעריף ביטוח זמני לרכב, המחיר של הפוליסה בשבוע הראשון יהיה 5 אחוז מהפוליסה השנתית הכוללת של הרכב. כל יום נוסף יהיה 3 אחוז מהפוליסה השנתית של הרכב ליום. כאשר בסוכנות מעל 40 כלי רכב יש לחברת ההשכרה אפשרות לא לכלול בביטוח את מרכב התחתון של הרכב (כולל את הצמיגים).

 

 

 

 

סוגי הביטוחים הקיימים

 

חשוב לציין שחברת השכרת רכב בארץ היא החתומה על הביטוח מול חברת הביטוח והשוכר רק מתחייב בהסכם בינו לבין חברת ההשכרה על תנאי הכיסוי, על כן יש לקרוא בעיון רב את החוזה במעמד ההשכרה את הסעיפים הללו.

 

ביטוח חובה - הביטוח היחיד שהוא חובה בכל מקרה. מכסה על נזקי גוף של הנוסעים ברכב ושל הולכי רגל כולל הוצאות רפואיות, פיצוי בגין אובדן עד 3 פעמים השתכרות הממוצעת במשק וכן פיצוי על כאב ועל סבל.

 

ביטוח מקיף - כיסוי מקיף לנזקי הרכב, ניפוץ שמשות, כולל שריפה של הרכב, גניבה, רכב חילופי במקרה הצורך, שיטפונות, שירותי גרירה, צד ג', פגיעה ברכב בעת ניסיון גניבה.

 

ביטוח צד ג' - מספק כיסוי במקרה של תאונה לנזק שנגרם לרכב או לפגיעה בבן אדם אחר.

-                  CDW זהו ביטוח אשר מגן על השוכר מפני כל נזק שייגרם. אך עדיין יהיה השוכר/מבוטח מחויב בהשתתפות עצמית.

SCDW סעיף זה מבטל את סעיף ההשתתפות העצמית.

-                  LIS מעבר למינימום המקובל, כולל פגיעות גוף לשוכר המכונית או למי שנמצא אתו ולצד ג'.

-                  PAI בביטוח זה חברת הביטוח מעניקה תשלום חד פעמי במקרה של פגיעה באחד מנוסעי הרכב, כולל תשלום לבית חולים.

-                  PEC ביטוח גניבת הרכב או גניבת חפצים של אחד מהנוסעים מתוך הרכב.

 

 

במידה ואתם מחפשים לשכור רכב באזור המרכז השאירו פרטים בפורטל השכרת רכב ותנו לנו למצוא עבורכם חברת השכרת רכב בתל אביב או במרכז הארץ בפורטל ניתן לקרוא עשרות טיפים ,לבצע השוואת מחירים ,כנסו לאתר וצפו במחירים לדוגמא .השכרת רכב - טיפים על ביטוח

קבל הצעת מחיר בנושא: השכרת רכב - עכשיו: - 072-2451906>> >>השכרת רכב - טיפים על ביטוח

פניות אחרונות

לידים נוספים
חייג אליילחץ להתקשר 0722451906