מחפש בעל מקצוע?

קבל הצעת מחיר!

בעל מקצוע?

הצטרף כדי להגדיל את מאגר לקוחותיך חייג עכשיו או השאר פרטים

הוסף את עסקך

איזור הדרום באר שבע - אשקלון
איזורי המרכז
איזורי פתח תקווה עד מודיעין
אילת והערבה
בקעת הירדן וים המלח
הגליל העליון וצפת
הגליל התחתון וטבריה
העמקים וגליל מערבי
השפלה ואשדוד
השרון - איזור דרומי
השרון - איזור צפוני
חיפה עד נהריה
ירושלים והסביבה
ישובים ביהודה
ישובים בשומרון
רמת הגולן האיזור הצפוני

קבל הצעת מחיר

קורס הנהלת חשבונות באיזורי הצפון

אין ספק כי הנהלת החשבונות מהווה חלק אינטגראלי מהתנהלותם של כל ארגון, חברה ועסק. יתר על כן, בשנים האחרונות קיימת אכיפה מוגברת מטעם רשויות המס בישראל, ולכן חשיבותם של בעלי המקצוע בתחום אף גוברת. בדיוק מסיבה זו מקיימת מכללת אינטלקט אקדמון קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2 בפיקוח משרד הכלכלה, וכן הנהלת חשבונות סוג 3.

 

כמה מילים על המכללה

 

מכללת אינטלקט אקדמון היא מכללה המיועדת להכשרות והסמכות ייעודיות, המפעילה קורסים והכשרות על פי צרכי המשק והתעשייה בישראל. מדובר במכללה הפועלת באזור צפון הארץ כבר יותר משמונה עשרה שנים, ומקיימת מגוון רחב של קורסים והכשרות במספר חטיבות ייעודיות במכללה, כגון חטיבת היי טק וחטיבת מנהל ותעשייה. על הקורסים הרבים שמתקיימים במכללה נמנים בין היתר קורס חשב שכר בכיר, קורס מזכירות רפואית, מנהלי עבודה בבניין, ניהול משאבי אנוש, וכאמור גם קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2 ו- 3 בפיקוח משרד הכלכלה.

 

יתרונות המכללה

 

מכללת אינטלקט אקדמון הינה מכללה ותיקה ואמינה הדואגת לעדכן בכל עת את הקורסים ואת תכניהם, בהתאם לשינויים המתחוללים בשוק התעסוקה הישראלי. תלמידיה זוכים ליחס קרוב ולליווי אישי מטעם מרצים בעלי שם ומובילים בתחומם, אשר מאחוריהם שנים רבות של ניסיון מעשי בתחום ובהוראה בפרט. יתר על כן, המכללה מציעה את מיטב הציוד הטכנולוגי, כיתות קטנות ונעימות לקבוצות לימוד אינטימיות, ואת כל הכלים הדרושים להעברת החומר בצורה הטובה ביותר.

 

הצטרפו לקורס הנהלת חשבונות

 

 

קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2 שמתקיים במכללה מתאים לכל מי שמעוניין ללמוד את הנהלת החשבונות כמקצוע, ולקבל את ההכשרה הדרושה לעבודה. המעוניינים ללמוד בקורס הנהלת חשבונות צריכים להיות בעלי 12 שנות לימוד או בתעודת 11 שנות לימוד ולפחות יחידת בגרות במתמטיקה, וכמו כן יש לעבור ריאיון קבלה. מכאן והלאה, הדרך פתוחה ללמידת מערכת הנהלת החשבונות, ורכישת מיומנות ובקיאות גבוהה במקצוע לקראת בחינת משרד הכלכלה. קורס הנהלת חשבונות באיזורי הצפון

קבל הצעת מחיר בנושא: קורסים - עכשיו: - 072-2451906>> >>קורס הנהלת חשבונות באיזורי הצפון

פניות אחרונות

לידים נוספים
חייג אליילחץ להתקשר 0722451906