מחפש בעל מקצוע?

קבל הצעת מחיר!

בעל מקצוע?

הצטרף כדי להגדיל את מאגר לקוחותיך חייג עכשיו או השאר פרטים

הוסף את עסקך

איזור הדרום באר שבע - אשקלון
איזורי המרכז
איזורי פתח תקווה עד מודיעין
אילת והערבה
בקעת הירדן וים המלח
הגליל העליון וצפת
הגליל התחתון וטבריה
העמקים וגליל מערבי
השפלה ואשדוד
השרון - איזור דרומי
השרון - איזור צפוני
חיפה עד נהריה
ירושלים והסביבה
ישובים ביהודה
ישובים בשומרון
רמת הגולן האיזור הצפוני

קבל הצעת מחיר

כך תשמרו על בריאות השיניים

אף אחד מאיתנו לא אוהב במיוחד להגיע לרופא השיניים, שלא לדבר על ההוצאות הכרוכות בכך. מלבד הטיפולים והעלויות הגבוהות, שיניים חולות הן גם מקור לכאבים חזקים ולפגם אסטטי המוביל לתחושות בלתי נעימות, ולפגיעה בביטחון העצמי. לכן, חשוב להכיר מספר המלצות לשמירה על בריאות השיניים, הפה והחניכיים, אותן תוכלו לקרוא במאמר הבא.

המלצות לצחצוח נכון

הדרך לקבלת שיניים בריאות ויפות עוברת כמובן דרך הקפדה על כללי צחצוח נכונים. מאחר שחלק מהאנשים נוטים להתבלבל, חשוב להבהיר כי ההמלצה המקובלת עומדת על שלושה צחצוחים ביום – בבוקר, בצהרים ובערב. אגב, במקרה זה מי שבוחר להגדיל ראש ולצחצח שבע או שמונה פעמים ביום עלול דווקא לשחוק את ציפוי האמייל שמגן על השיניים, כך שמומלץ להימנע מהגזמה. את הצחצוח עצמו יש לבצע תוך הפעלת לחץ סביר, כלומר לא לרפרף בקלילות על פני השיניים, ומאידך לא ללחוץ חזק מידי ולגרום לנסיגה של החניכיים. יש להקפיד כי המברשת מגיעה לכל השינים, כף שעדיף לרכוש מברשת גמישה וקטנה שתאפשר הגעה קלה לכל האזורים. בתוך כך, כדאי לזכור כי הצחצוח אינו מסתכם בשיניים בלבד אלא צריך לעבור גם על החניכיים והלשון, כי גם בהם מצטברים חיידקים. לבסוף, המלצה חשובה נוספת היא להשתמש בחוט דנטאלי ובמי פה, שכן הצחצוח לבדו אינו יכול להגיע לתוצאות מושלמות.

מדוע כה חשוב לשמור על בריאות השיניים

למעשה, הפה הוא תחילתה של מערכת העיכול ותפקידו להתחיל את התהליכים באמצעות בלוטות הרוק, הלשון וכמובן השיניים שגורסות את המזון. מטבע הדברים, שאריות מהמזון שאנו אוכלים מצטברות במהלך היום בחלל הפה, ועליהן מופיעים חיידקים שונים הגורמים לבעיות שיניים ואחרות. תפקיד חשוב במיוחד עושות החניכיים שתפקידן למנוע חיכוכים בין השיניים למזון, וגם הן נתונות לדלקות ומחלות שונות כתוצאה מהצטברות פלאק. כיום ידוע כי מחלות חניכיים קשורות למחלות אחרות במערכת הנשימה ובכלי הדם, ולכן חשוב מאוד להקפיד על ניקיונן ובריאותן. זאת כאמור, על ידי סילוק הפלאק באמצעות צחצוח 3 פעמים ביום, ושימוש במי פה ובחוט דנטאלי.

 

 

לשאלות בתחום רפואת שיניים (שיקום הפה) ניתן ללחוץ כאן.כך תשמרו על בריאות השיניים

קבל הצעת מחיר בנושא: - עכשיו: - 072-2451906>> >>כך תשמרו על בריאות השיניים

פניות אחרונות

לידים נוספים
חייג אליילחץ להתקשר 0722451906