מחפש בעל מקצוע?

קבל הצעת מחיר!

בעל מקצוע?

הצטרף כדי להגדיל את מאגר לקוחותיך חייג עכשיו או השאר פרטים

הוסף את עסקך

איזור הדרום באר שבע - אשקלון
איזורי המרכז
איזורי פתח תקווה עד מודיעין
אילת והערבה
בקעת הירדן וים המלח
הגליל העליון וצפת
הגליל התחתון וטבריה
העמקים וגליל מערבי
השפלה ואשדוד
השרון - איזור דרומי
השרון - איזור צפוני
חיפה עד נהריה
ירושלים והסביבה
ישובים ביהודה
ישובים בשומרון
רמת הגולן האיזור הצפוני

קבל הצעת מחיר

התיקון הכללי עם מנחה וערבית

תמיד אפשר לתקן ותמיד יש מקום וזמן לתיקון, אבל יש תיקון ויש "התיקון". תיקון מקיף ומעמיק, מהותי ומשמעותי, הוא "התיקון הכללי" במירכאות ובלעדיהן, כלומר תיקון הנפש של ר' נחמן מברסלב. בחנות ויכלכל יוסף ניתן להשיגו בכל הפורמטים, כמו גם מגוון עשיר ועצום של מוצרי יודאיקה. הינכם מוזמנים להתוודע אל המבחר ולבחור את התיקון המתאים לכם.

התיקון הכללי עם תמונות הצדיקים

מה שיפה ומתאים תמיד, בכל מקום ובכל אירוע, וגם תקף לגבי כל אדם - הוא הרלוונטיות של תוכן התיקון והמטרה שלשמה הוא נישא. הערך המוסף של התיקון הכללי שמוצע גם בפורמט עם תפילות מנחה וערבית, הוא הקשר הישיר והחיבור ההדוק שלו עם שגרת יומם של אנשים מאמינים, המתפללים בקביעות לאלוהיהם. בתוך כך, כאשר בתיקון משולבות תמונות צדיקים הן מעצימות אותו בהוותן מקור השראה רוחני גדול מאין כמוהו. בנוסף, ניתן להזמין תיקון כללי עם מדבקה בהקדשה אישית לכל מטרה חשובה, נעלה וראויה, כמו זיווג, רפואה שלמה, זיכוי הרבים, לעילוי נשמת ועוד. בחנות ויכלכל יוסף הווירטואלית בה אתם גולשים עכשיו, ובחנות הפיזית שממוקמת בקריית ים ג', תוכלו למצוא כל תיקון כללי מבוקש.

התיקון הכללי עם ערך מוסף

ויכלכל יוסף היא חנות שמציעה פריטים לאנשים דתיים ומאמינים בני כל הגילים, לרבות מתנות ומזכרות. אם אתם מבקשים להעניק מתנה יקרת ערך, הרי שתוכלו גם לקנות את התיקון הכללי בצירוף דיסק נלווה בנושאים כגון הכרת הווידוי והתודה, ויפדה את ישראל, שמחה היא רפואה, ושמרתם את משמרתי ועוד. כאן תוכלו להזמין את התיקון הכללי ישועת ישראל, התיקון הכללי המפואר והתיקון הכללי עם מנחה וערבית, ולהעניק ליקירי ליבכם מתנות מעשירות ומעצימות. בברכה ובהצלחה!

לאתר החנות לחצו כאן: http://www.breslev-shop.co.il

 

להזמנות - 04-8747921 |  04-8700353  | שירות לקוחות- 0509777248התיקון הכללי עם מנחה וערבית

קבל הצעת מחיר בנושא: רב מקדש - עכשיו: - 072-2451906חייג אליילחץ להתקשר 0722451906