מחפש בעל מקצוע?

קבל הצעת מחיר!

בעל מקצוע?

הצטרף כדי להגדיל את מאגר לקוחותיך חייג עכשיו או השאר פרטים

הוסף את עסקך

איזור הדרום באר שבע - אשקלון
איזורי המרכז
איזורי פתח תקווה עד מודיעין
אילת והערבה
בקעת הירדן וים המלח
הגליל העליון וצפת
הגליל התחתון וטבריה
העמקים וגליל מערבי
השפלה ואשדוד
השרון - איזור דרומי
השרון - איזור צפוני
חיפה עד נהריה
ירושלים והסביבה
ישובים ביהודה
ישובים בשומרון
רמת הגולן האיזור הצפוני

קבל הצעת מחיר

ניתוחי ראש צוואר בחיפה

ניתוחי ראש צוואר - מהם?

ניתוחי ראש צוואר בחיפה ובמקומות אחרים נדרשים בנסיבות שונות, ובעיקר עקב גידולים שהינם שכיחים יחסית. במרבית המקרים הגידולים מגיעים מהריריות שמצויות בלוע, בגרון, בפה ובאף, וניתן לטפל בהם באמצעות כימותרפיה, קרינה או ניתוח להסרה.

 

אודות גידולים בלוע ובגרון

כאמור, גידולים בראש ובצוואר מופיעים בין היתר בדרכי הנשימה העליונות ובעיקר בקרב אנשים מעשנים. מאידך, הנתונים מורים כי בשני העשורים האחרונים חלה עלייה בשכיחותה של תופעה זו, הן בישראל והן בכל העולם, וזאת למרות הירידה בשיעור המעשנים באוכלוסיה. הגורם המרכזי לגידולים אלו מסוג סרטן קשקשי הוא שתייה מרובה של אלכוהול, עישון סיגריות, וכמו כן נמצא כי הם קשורים לזנים ספציפיים של וירוס הפפילומה, המוכר לציבור ממחלת סרטן אחרת הפוגעת בצוואר הרחם של נשים. יחד עם זאת, במקרה של גידולי ראש צוואר ישנה דווקא שכיחות גבוהה יותר של גברים חולים, ונראה כי הדבר קשור בין היתר במספר גדול של פרטנרים ליחסי המין, דבר המוביל להידבקות בנגיף הפפילומה. על כל פנים, גידולים בלוע מופיעים בחלקה האחורי של הלשון ובאזור השקדים, כאשר לעיתים גם מופיעים כאבים שמקרינים לאוזניים או במהלך הבליעה. ואולם, במרבית המקרים הגידולים אינם מעוררים כאבים, ומה שמעיד על הימצאותם הוא היעדר סימטריה בשקדים, או הופעת תפיחות בחלק העליון של הצוואר.

 

ניתוחים או טיפולים אחרים?

לאורך המאה העשרים נהוג היה לטפל בגידולים אלו רק באמצעות כריתה, כלומר ניתוח להסרת הגידול שהיה מוביל גם לפגיעה מהותית באזור הגופני, כמו למשל במיתרי הקול. ואולם, מחקרים שנערכו מצאו כי לעיתים קרובות ניתן להשיג תוצאות טובות ללא ניתוח אלא באמצעות כימותרפיה וטיפולי קרינה בלבד, מה שתרם כמובן לשימור האיבר. למעשה, יותר מתשעים אחוזים מהחולים מגיעים להחלמה באמצעות שילוב של כימו והקרנות, ללא צורך בניתוח שכרוך בשיקום ארוך ואף בנכות. מאידך, גם מי שעובר ניתוח יכול ליהנות כיום מהתפתחויות מרשימות בתחומי השיקום והתותבים ולחזור לתפקוד והחלמה טובים יותר.

 

מי מבצע את הניתוחים באזור הצפון

ניתוחי ראש צוואר בחיפה  בוצעים על ידי רופאים מומחים בבתי החולים. אחת המובילות, הוותיקות והמוערכות שבהם היא פרופסור אילנה דואק, מומחית א.א.ג בתחום כירורגיה של ראש צוואר, ויושבת ראש איגוד הרופאים בענף זה. פרופסור דואק מהווה ללא ספק כתובת נכונה לייעוץ עבור ניתוחי ראש צוואר בחיפה, בהיותה מומחית בינלאומית המשמשת בתפקידים בכירים בבתי החולים לין וכרמל שבעיר. למידע נוסף על מומחיותה ומאמרים פרי עטה של פרופסור דואק, היכנס לקישור הבא למענה און-ליין בפורום גידולי ראש צוואר ולקישור הבא: http://www.ilana-doweck-ent.co.il/ניתוחי ראש צוואר בחיפה

קבל הצעת מחיר בנושא: אורטופד - עכשיו: - 072-2451906

אורטופד - קרא עוד מאמרים

אורטופד מומחה ניתוחי ברכיים בחיפה

אורטופד מומחה ניתוחי ברכיים בחיפה
אנשים רבים סובלים מכאבים במרפק הברך ומקבלים לשם כך טיפולים שונים, החל בפיזיותרפיה ועד לנטילת משככי כאבים. ואולם, במקרים לא מעטים ההתערבויות השמרניות אינן מספקות את התוצאות הרצויות, ויש להתחיל לשקול התערבויות ניתוחיות.   אם אתם מתגוררים באזור חי...

>> >>ניתוחי ראש צוואר בחיפה
חייג אליילחץ להתקשר 0722451906