מחפש בעל מקצוע?

קבל הצעת מחיר!

בעל מקצוע?

הצטרף כדי להגדיל את מאגר לקוחותיך חייג עכשיו או השאר פרטים

הוסף את עסקך

איזור הדרום באר שבע - אשקלון
איזורי המרכז
איזורי פתח תקווה עד מודיעין
אילת והערבה
בקעת הירדן וים המלח
הגליל העליון וצפת
הגליל התחתון וטבריה
העמקים וגליל מערבי
השפלה ואשדוד
השרון - איזור דרומי
השרון - איזור צפוני
חיפה עד נהריה
ירושלים והסביבה
ישובים ביהודה
ישובים בשומרון
רמת הגולן האיזור הצפוני

קבל הצעת מחיר

מה זה בעצם השתלות שיניים ממוחשבות? בפרדס חנה

 

בשנים האחרונות אנו עדים לשינויים משמעותיים בתחום השתלות השיניים, המאפשרים לבצע פעולות ביתר מהירות, בטחה ודיוק עם תקופת החלמה קצרה יחסית. מצד שני, קיימות תפיסות מוטעות בציבור אודות מושגים הקשורים להשתלות שיניים, אותן ננסה להבהיר במאמר הבא.

 

שתל הוא לא השתלה של איבר

הרבה אנשים ששומעים על האפשרות של השתלת שיניים חוששים שהדבר דומה להשתלה של איבר בגוף, כלומר הליך מורכב מאוד שלאחריו צריכים לקחת לכל החיים תרופות. ואולם, ברפואת שיניים השתלים שונים מאוד מאיברים בגוף. למעשה מדובר בבורג עשוי מתכת חזקה שנקראת טיטניום ולעיתים יש לה גם ציפוי זירקוניה במטרה לתת תוצאה אסתטית נאה. ישנם עוד מספר חומרים שמהם השתל יכול להיות עשוי, אבל בכל המקרים מדובר בבורג שהרופא מבריג אל הלסת, והוא מחליף את השורש הטבעי של השן. זהו בורג עם הברגה חיצונית שמשמשת כדי להבריג את הבורג אל תוך העצם, וישנה גם הברגה פנימית שלתוכה מבריגים את החלקים הדרושים לשיקום. על אותם חלקים שהוברגו אל תוך השתל הרופא ירכיב בהמשך את הכתר, ואם מדובר במספר שתלים אפשר לחבר עליהם מספר כתרים או להניח מעליהם תותבת.

 

השתלות שיניים ממוחשבות - יש יתרונות ברורים אבל גם חסרונות

השתלות שיניים ממוחשבות פותחו על מנת להקל על הרופאים, להגביר את הנוחות של המטופלים ולקצר את זמן הטיפול. כאן מדובר בסד כירורגי ממוחשב שאיתו אפשר להחדיר שתלים בלי לעשות חתכים, בניגוד להשתלות רגילות שבהן צריך לתכנן ולבצע חתך כדי שלרופא יהיה מספיק שדה ראייה. כפועל יוצא מכך, בהשתלת שיניים ממוחשבת אין דימומים מסיביים ואין תפרים, מה שאומר זמן החלמה יותר קצר. יש רופאים כמו ד"ר מחמד ותד המנהל מרפאה בפרדס חנה, המתייחסים אל שיטת ההשתלה הממוחשבת כמו אל אפליקציית ניווט. זאת מפני שהסד הממוחשב מנחה את הרופא ומדריך אותו כיצד חודרים לרוחב ולעומק שהגדיר המחשב.

 

מצד שני, רופאים אלו מסבירים שגם להשתלות שיניים ממוחשבות יש חסרונות, כי אם הרופא מסתמך מידי על המחשב הוא עלול ללכת איתו בעיוורון קדימה, ולשכוח שהמחשב אינו יודע איזה סוג של עצם יש למטופל. בנוסף, מכיוון שהסד נמצא על פני השטח המנותח, נוזל קירור העצם אינו יכול להגיע לעצם מה שעלול לגרום לנמק ומכאן לכישלון השתל. חיסרון נוסף וחשוב מאוד למטופלים הוא שהשתלות ממוחשבות הן יקרות יותר מאשר השתלות רגילות.

 

לא בכל מרפאה מבצעים השתלות ממוחשבות

חשוב להבין שהציוד שאיתו מבצעים סד כירורגי ממוחשב בכלל לא נמצא במרפאות שיניים אלא במכונים מיוחדים שבהם קיים מכשור טכנולוגי רלוונטי. לשם כך שולח הרופא את המטופל לצילום סי.טי מיוחד, מעתיק את הלסת שזקוקה להשתלה ושולח את ההעתק למעבדה. עוד חשוב לדעת שהשתלות ממוחשבות מחייבות ניסיון וידע רב וכירורגיה, ומומלץ לפנות לרופא כמו דוקטור מוחמד ותד שעבר תרגול והכשרות רבות בתחום.מה זה בעצם השתלות שיניים ממוחשבות? בפרדס חנה

קבל הצעת מחיר בנושא: - עכשיו: - 072-2451906>> >>מה זה בעצם השתלות שיניים ממוחשבות? בפרדס חנה

פניות אחרונות

לידים נוספים
חייג אליילחץ להתקשר 0559380186