מחפש בעל מקצוע?

קבל הצעת מחיר!

בעל מקצוע?

הצטרף כדי להגדיל את מאגר לקוחותיך חייג עכשיו או השאר פרטים

הוסף את עסקך

איזור הדרום באר שבע - אשקלון
איזורי המרכז
איזורי פתח תקווה עד מודיעין
אילת והערבה
בקעת הירדן וים המלח
הגליל העליון וצפת
הגליל התחתון וטבריה
העמקים וגליל מערבי
השפלה ואשדוד
השרון - איזור דרומי
השרון - איזור צפוני
חיפה עד נהריה
ירושלים והסביבה
ישובים ביהודה
ישובים בשומרון
רמת הגולן האיזור הצפוני

קבל הצעת מחיר

דברים שחשוב לדעת על הסרת משקפיים בלייזר

 

הסרת משקפיים בלייזר נחשבת להליך יעיל, בטוח ומהיר, ובשנים האחרונות עוברים אותו אנשים רבים מכל הגילאים. ואולם, לפני שאתם ניגשים להסרת משקפיים חשוב שתדעו מספר עובדות על הבדיקות הנדרשות, התאמה להליך, בחירה במכון ומנתח,תוצאות והתאוששות. בכתבה שלפניכם ממתינות תשובות לסוגיות אלו ואחרות – הנכם מוזמנים לקרוא ולהחכים.

 

האם אתם מתאימים להליך?

הסרת משקפיים בלייזר הינו הליך המיועד למי שסובל מרוחק או קוצר ראיה ומעונין בהסרת המשקפיים. מאלה אשר מתאימים להגדרה זו, עד 25% אינם מתאימים לעבור את ההליך. יכולות להיות סיבות רבות לחוסר התאמה כמו חוסר יציבות של המספר במשקפיים, מחלות עיניים למיניהן כגון ירוד (קטרקט) או גלאוקומה. בכדי לבדוק מי מתאים להליך, יש לעבור מספר בדיקות הכוללות בדיקה מקיפה של אופטומטריסט ובדיקה של רופא עיניים הכוללת הרחבת אישונים,ו צילומים של העין כולל מיפוי הקרנית. יש לציין כי הבדיקות הינן בגדר חובה ויש לבצען במכון שאליו פניתם. מעבר לכך, הסרת משקפיים בלייזר אפשרית רק מעל לגיל 18.

 

היכן אפשר לעבור הסרת משקפיים?

קיימים מכונים רבים המציעים כיום את הליך הלייזר להסרת משקפיים. חשוב לבחור מביניהם באופן מושכל. כך לדוגמא, עליכם לוודא כי המנתח הוא מומחה קרנית כמו ד"ר מיכאל היימס, כלומר מומחה לרפואת עיניים שביצע התמחות בנושא ספציפי זה ובאפשרותו לתת מענה גם למצבים מורכבים. כמו כן, כדאי לברר מהו הניסיון של המנתח, הן בתחום רפואת העיניים והן בתחום הקרנית, וכמובן בהסרת משקפיים בלייזר. מלבד זאת, רצוי לבחור במרכז רפואי שמציע את הציוד המתקדם ביותר מבחינה טכנולוגית, ושהמטופלים בו מקבלים ליווי קרוב לכל אורך ההליך.

 

מהו הליך הניתוח?

כפי שאמרנו, הסרת משקפיים בלייזר הינו הליך מהיר הלוקח פחות או יותר דקה. בשיטה המכונה לאסיק מתחילים עם פתיחה של חלון טיפולי זעיר במרכז הקרנית, על מנת להגיע אל הסטרומה – השכבה הפנימית עליה מבוצע ההליך. כיום הליך חיתוך חלון הלאסיק מבוצע בעזרת קרן לייזר מסוג Femtosecond במכשירים שונים כמו ה- IntraLase. לעומת זאת, אם הניתוח מבוצע בשיטת PRK (שיוף) מגיעים אל הסטרומה באמצעות קילוף שכבת האפיתל בעזרת מכשיר הלייזר או עם אלכוהול. לאחר מכן, בשתי השיטות נעשה שימוש במכשיר לייזר שנקרא אקסימר כדי לשייף בעדינות ובאופן מדויק מאוד את הקרנית, ולתת לה עיצוב מחודש שמייתר את הצורך במשקפיים. לבסוף, סוגרים את החלון הטיפולי שנפתח בשלב הראשון.

 

הצלחה בהסרת משקפיים בלייזר

כאמור, המטרה של ההליך היא להביא להסרת משקפי הראייה לרחוק, תוך שהמטופל נהנה מחדות ראייה כמו שהייתה לו עם עדשות המגע או המשקפיים. שיעור ההצלחה של ניתוח זה הינו גבוה ביותר ועומד על יותר מ- 95%. יחד עם זאת, כמו בכל ניתוח ייתכנו סיבוכים כמו חזרה של מספר חלקי במשקפיים, בעיה הניתנת לתיקון בניתוח נוסף. מעבר לכך קיימים סיבוכים נדירים כמו עיוות של הקרנית או זיהום, כאשר הבדיקות שלפני ההליך מיועדות להביא את הסיכונים למינימום האפשרי. חשוב לציין כי ההתאוששות מהניתוח תלויה בין היתר בשיטה שנבחרה, כאשר בניתוח לאסיק ההתאוששות מהירה יותר ואפשר ליהנות מראייה טובה כבר למחרת הניתוח. לעומת זאת, בניתוח PRK הראייה מטושטשת, ומתבהרת באופן הדרגתי לאורך כשבוע, וישנם כאבים במשך יומיים או מעט יותר לאחר הניתוח. שיהיה בהצלחה!דברים שחשוב לדעת על הסרת משקפיים בלייזר

קבל הצעת מחיר בנושא: הסרת משקפיים בלייזר - עכשיו: - 072-2451906>> >>דברים שחשוב לדעת על הסרת משקפיים בלייזר
חייג אליילחץ להתקשר 0559380186