מחפש בעל מקצוע?

קבל הצעת מחיר!

בעל מקצוע?

הצטרף כדי להגדיל את מאגר לקוחותיך חייג עכשיו או השאר פרטים

הוסף את עסקך

איזור הדרום באר שבע - אשקלון
איזורי המרכז
איזורי פתח תקווה עד מודיעין
אילת והערבה
בקעת הירדן וים המלח
הגליל העליון וצפת
הגליל התחתון וטבריה
העמקים וגליל מערבי
השפלה ואשדוד
השרון - איזור דרומי
השרון - איזור צפוני
חיפה עד נהריה
ירושלים והסביבה
ישובים ביהודה
ישובים בשומרון
רמת הגולן האיזור הצפוני

קבל הצעת מחיר

מעוניין לשפץ את הבית אבל לא יודע מאיפה להתחיל?

בס"ד

                                     שיפוצים

תחום הבנייה כולל בתוכו את תחום השיפוץ, אפשר לומר שתחומים אלו חופפים אחד לשני כי אם נרצה לשפץ את הבית אז ממילא נצטרך לבנות וכן להיפך אם נרצה לבנות או להוסיף נצטרך לשפץ את הבית.

אם נעשה סדר בדברים נוכל להסיק מסקנה ששיפוץ נעשה בדירה שכבר בנויה רק במטרה לחדש אותה לאחר תקופה של מגורים, לשנות מיקום של חדרי הבית, המטבח וכדומה או בדירה שכבר בנויה אך עדין לא מתאימה לדרישותינו ולצרכנו.

ישנם בעלי בתים שמעוניינים לשפץ ולעצב את הבית ובשביל כך הם חייבים אדירכל/ית, וכן בשביל חלוקת הבית חייבים אדירכל/ית.

 בכל מקרה שיפוץ הדירה כולל בהגדרתו תיקון פגמים ולקויים כדי להגיע לנוחות אליה אנו שואפים להגיע.     

השיפוצים רובם ככולם הם זהים במהותם השלבים בשיפוץ הם מובנים בצורה קבועה אך ניתנת לשינויים, השיפוץ בדרך כלל כולל: עבודות גבס, אינסטלציה, חשמל, צבע, ריצוף, פרקט, איטום הגג שדרוג המטבח, חלוקת הבית, תוספת חדר, סגירת מרפסת, החלפת חלונות חידוש הדלתות ועוד... כל אחד לפי צורכו ויכולתו הכספית.

ישנם קבלני שיפוץ שלא ביכולתם לענות על כל צרכי השיפוץ הנדרשים מבעל הבית, ולכן כשמחפשים קבלני בנין חובה לעבור על כל פרט ופרט ולעשות חוזה כתוב למה הוא מתחייב ומה הדרישה ממנו. הכי טוב לקבל המלצות מחברים וממכרים ששיפצו את הבית ויכולים להמליץ לכם על קבלן שיפוצים.

בשיפוץ אי אפשר לערוך השוואות או לבקש העתק הדבק מכיוון שבדירה אחת תהליך השיפוץ התחיל מנקודה אחת ובסיבה אחרת ובדירה השנייה סגנון העבודה היה שונה כי מנהל העבודה עבד בצורה אחרת מהקבלן.

יכול להיות מצב של דירות שנראות  דומות במצבם אך התוצאות יהיו שונות לגמרי מכיוון שפיקוח הקבלן היה שונה בדירה אחת באופן מקצועי לגמרי ממנהל עבודה בדירה השנייה. לדוגמא: דרישות שונות, ביקורת עמידה בזמנים, סוג של חומרים איכותיים יותר יקרים יותר וכדומה.

בבחירת קבלן שיפוצים תעמדו על כך שהקבלן שאתם רוצים לסגור איתו יהיה סבלני, מקבל את חששותיכם, עונה על שאלות משתף אתכם בסדר העבודה, מעדכן על שינויים ומבקש את אישורכם וכמובן לא עושה דברים רק על סמך דעתו.

שימו לב קבלן שיפוצים וקבלן בניה זה תחומים שונים!

יש סוגים של ויש סוגים של תוספי בניה, בשונה מסוג של שיפוץ בלבד שלא כרוך בבניה בכלל.

רק בשביל לסבר את האוזן ולהבהיר היטב את השיפוץ: שיפוץ נעשה בדירה שכבר בנויה ולפעמים אף משמשת למגורים ומעוניינים לבצע בה שיפוץ ספציפי. הצבע הנדרש מצד בעל דירת השיפוץ יראה שונה בביתו מבית אחר שצבע אף הוא בצבע שונה ועם בעל צבעי אחר. וכן צביעה של קיר או שתיים אינה דומה לצביעת בית שלם. צבעים שונים מקומות שונים עבודה שונה וכולה.

וכן הדוגמא לעיל יכולה להיות בכל תחום שיפוץ כזה או אחר גם ריצוף יהיה שונה בכל בית לפי סוג הריצוף, צבע הריצוף בעל המקצוע שריצף.

קבלן שיפוצים חייב לספק מגוון רחב של שירותים ולא להתמחות בתחום אחד.

אם השיפוץ נעשה כאשר מתגוררים בדירה הקבלן חייב להתחשב בדיירים לשמור עד כמה שיכול על תכולת הבית, לתמרן את שעות העבודה שלא יפריעו יותר מידי לשכנים ולסביבה.

סביבת השיפוץ אף שונה מאחת לשנייה שיפוץ בבנין מגורים מאוכלס מבניית בית חדש באזור לא בנוי, הקבלן חייב להתאים את עצמו ואת סדר העבודה ושיטת השיפוץ לסביבתו.

ומה לגבי התשלום?

 

קבלן שיפוצים עצמאי עובד על בסיס כסף זמין זאת אומרת לרוב מזומן בכל תקופת השיפוץ.  ובכן כל המעוניין לשפץ עליו לדעת ששיפוץ הדירה מחייב כמעט תמיד תשלום מזומן מיידי. חובה לערוך בזמן סיכום השיפוץ על חתימת חוזה מול הקבלן ובעלי המקצוע איתם הוא עובד ועל צורת התשלום.

אין לשלם מראש על כל העבודה אפשר לתת סכום על החשבון אך לא לשכוח לחתום על כל תשלום ולציין מתי שולם למי ועל מה.

       ועל זה נאמר שלושה דברים מרחיבים דעתו של אדם...מעוניין לשפץ את הבית אבל לא יודע מאיפה להתחיל?

קבל הצעת מחיר בנושא: שיפוצים - עכשיו: - 072-2451906>> >>מעוניין לשפץ את הבית אבל לא יודע מאיפה להתחיל?

פניות אחרונות

לידים נוספים
חייג אליילחץ להתקשר 0722451906