מחפש בעל מקצוע?

קבל הצעת מחיר!

בעל מקצוע?

הצטרף כדי להגדיל את מאגר לקוחותיך חייג עכשיו או השאר פרטים

הוסף את עסקך

איזור הדרום באר שבע - אשקלון
איזורי המרכז
איזורי פתח תקווה עד מודיעין
אילת והערבה
בקעת הירדן וים המלח
הגליל העליון וצפת
הגליל התחתון וטבריה
העמקים וגליל מערבי
השפלה ואשדוד
השרון - איזור דרומי
השרון - איזור צפוני
חיפה עד נהריה
ירושלים והסביבה
ישובים ביהודה
ישובים בשומרון
רמת הגולן האיזור הצפוני

קבל הצעת מחיר

קידוח וניסור בטון

אין ספק כי משטחי וקירות בטון מהווים אתגר רציני עבור קבלנים ומשפצים, הנדרשים ליצור שינויים או הכנות במבנים בעזרת ניסור וקידוח בבטון. על המלאכה להיות מדויקת מאוד ומהירה ככל האפשר, תוך פגיעה מינימאלית במבנה עצמו ובסביבתו. לצורך מטרה זו קיימים מספר כלים בהם ניתן להשתמש בהתאם לתנאי השטח והדרישות הטכניות של העבודות. יחד עם זאת, חשוב לציין כי לעיתים קרובות הקבלן הממוצע אינו מחזיק במכשירים המתאימים ביותר עבור ניסור וקידוח בבטון, כך שעליו לפנות לחברות ובעלי מקצוע המתמחים בתחום.

מהו קידוח בבטון

קידוח בטון מיועד ליצירת פתחים מדויקים שישמשו להנחת והעברת תשתיות שונות במבנה, כדוגמת צינורות גז למזגנים, כבלי חשמל וצנרת מים. על פי רוב, יוצרים בתחילה פתח קטן ורדוד שיהווה עוגן למכשיר הקידוח העיקרי, וזאת בעזרת פטישון או מקדח. לאחר מכן נעזרים במכונת קדיחה עם ריתוק לקרקע שהינה יציבה מאוד ומסוגלת ליצור פתחים בקוטרים שונים על ידי סיבוב מהיר. בנוסף, ניתן להשתמש במקדחים ידניים לצורך הקידוח, מה שלרוב חוסך בעלויות אך עלול להוביל ליצירת פתחים בלתי ישירים בשל הרטט הרב והיעדר הקיבוע לקרקע. יש לציין כי העבודה חייבת להתבצע בהתאם לתוכניות המבנה, וכאשר מדובר בבית קיים חשוב לוודא שבמקום בו יעבור הקידוח לא מונחות תשתיות העלולות להיפגע. מעבר לכך, קיימת אפשרות לחצוב את משטח הבטון בעזרת פטישון, אך יש לקחת בחשבון כי מדובר בעבודה מרעישה, פחות מדויקת והרבה יותר מלכלכת בהשוואה למקדחים.

מהו ניסור בבטון

ניסור בטון משמש בתחומי בנייה מגוונים, כמו במהלך שיפוצים, פירוק או בנייה של בתים פרטיים, מבנים ציבוריים, כבישים וגשרים. מאחר שקשה מאוד לנסר בטון, ובוודאי באופן חלק ומדויק, יש להיעזר במכשירי ניסור ייעודיים בעלי שיני יהלום. על המכשירים הנפוצים נמנים מסורי בטון בעלי להבים שנעים במהירות על ציר, בעזרתם ניתן לבצע ניסור מדויק בעומק הרצוי. כמו כן, קיימות שרשראות לניסור בטון, המסוגלות לחתוך משטחים רחבים וגדולים שאיתם המסורים מתקשים או לא יכולים להתמודד. לבסוף, ישנם גם דיסקים המשמשים לחיתוך בטון בעומק רדוד, למשל לקראת הנחה של תשתיות בקירות המבנה שאותן יכסו לאחר מכן בטיח.

עבודה למקצוענים בלבד

 

בטון הינו חומר חזק ביותר, ונדרשים ידע רב וציוד מקצועי על מנת לנסר ולקדוח בו ללא נזקים סביבתיים, ובאופן חלק ומדויק. לכן, על מנת לבצע ניסור וקידוח בבטון יש לפנות אל חברות ובעלי מקצוע שבאמתחתם ניסיון עשיר בתחום.   קידוח וניסור בטון

קבל הצעת מחיר בנושא: ניסור בטון - עכשיו: - 072-2451906

ניסור בטון - קרא עוד מאמרים

ניסור וקידוח בבטון - החיים הקלים

ניסור וקידוח בבטון - החיים הקלים
כיום ניסור וקידוח בבטון הוא מקצוע מתבקש וניתן לממשו ע"י טכנולוגיות מתקדמות במיוחד. מה שנותן ומקל על העבודה הן מבחינת דיוק, איכות וניקיון . הניסור ניתן למימוש לחיתוך בתקרה לצורך מדרגות, חיתוך עגול ליצירת פתח, קידוח פתיחה רגיל לצורך פתח לחלונות או דל...

>> >>קידוח וניסור בטון

פניות אחרונות

לידים נוספים
חייג אליילחץ להתקשר 0722451906