מחפש בעל מקצוע?

קבל הצעת מחיר!

בעל מקצוע?

הצטרף כדי להגדיל את מאגר לקוחותיך חייג עכשיו או השאר פרטים

הוסף את עסקך

איזור הדרום באר שבע - אשקלון
איזורי המרכז
איזורי פתח תקווה עד מודיעין
אילת והערבה
בקעת הירדן וים המלח
הגליל העליון וצפת
הגליל התחתון וטבריה
העמקים וגליל מערבי
השפלה ואשדוד
השרון - איזור דרומי
השרון - איזור צפוני
חיפה עד נהריה
ירושלים והסביבה
ישובים ביהודה
ישובים בשומרון
רמת הגולן האיזור הצפוני

קבל הצעת מחיר

חידוש מראה הבית

אם אתם רוצים לחדש את מראה הבית ולתת לו מראה חדש מבלי להיכנס להוצאות מרחיקות לכת על שיפוצים אז למה שלא תעשו פוליש לריצוף? פוליש למרצפות הבית יעניק למרצפות מראה זוהר ומלא ברק, מראה זה ישליך על כל עיצוב הבית. אם אתם לא מאמינים אז בקשו תמונות של לפני ואחרי על מנת לראות את התוצאות המדהימות של הפוליש. מרצפות בעלות מראה מבריק ונקי מעניקות אווירה יוקרתית לבית או לכל מבנה אחר. פוליש יכול להתאים לבית, לגינה, לחדרי מדרגות, לובי הבניין וכל מקום בו יש ריצוף אשר איבד את הברק והתיישן.

 

כידוע ישנם סוגים שונים של מרצפות כמו למשל חרסינה, שיש, אבן ועוד. מסיבה זו ישנם גם סוגים שונים של פוליש למרצפות. לכל סוג פוליש יש את היתרונות והחסרונות שלו והוא צריך להתאים לסוג המרצפות. בדרך כלל יש להתייעץ עם בעל מקצוע על מנת להתאים את סוג הפוליש לסוג הריצוף שלכם. ישנם סוגים שונים של מכונות, תכשירים ואמצעי ליטוש בשביל לעשות פוליש לרצפה אך ברמת העיקרון ניתן לחלק אותם לשלושה סוגים עיקריים פוליש ווקס (Polish Wax), פוליש קריסטלי (Crystal Polish) ופוליש אקרילי (Acrylic Polish).

 

מהם ההבדלים סין סוגי הפוליש השונים?

 

פוליש ווקס – זהו תהליך המבריק את הרצפה בעזרת שעווה. ראשית מקרצפים את הרצפה בעזרת מכונת העושה שימוש בסיבים תעשייתיים וחומרי ניקוי מיוחדים על מנת להסיר לכלוך ושומנים. לאחר שהרצפה נקייה היא עוברת פוליש בשעווה שלמעשה מצפה אותה בשכבה עדינה של שעווה. השעווה מעניקה לרצפה מראה מבריק אך זהו אינו תהליך המחזיק מעמד זמן ארוך.

 

פוליש קריסטל – זוהי שיטה יותר מתקדמת מאשר הפוליש ווקס. שיטה זו מתאימה למרצפות שיש. בשיטה זו קודם כל מלטשים את הריצוף על מנת להסיר שריטות בעזרת דיסקים מיוחדים ולאחר מכן מחדירים חומצת מגנזיום ומתחילים בתהליך הפוליש. התגובה הכימית הנוצרת בתהליך מעניקה לשיש מראה מבריק המזכיר ברק של זכוכית ומכאן שמו. תהליך זה אך מסייע למניעת החלקה ומחדש את מראה הריצוף לתקופה ארוכה. שימו לב שתהליך זה חייב להיעשות על ידי מומחים שיודעים להתאים את סוג הפוליש לסוג הרצפה ולא לגרום נזק.

 

פוליש אקרילי – שיטת פוליש זו אינה מלטשת את הריצוף אלא פשוט מצפה אותו בחומר מבריק. זהו תהליך של ניקוי וציפוי ואינו כולל דיסקים לשיוף.  זהו תהליך המסייע ושומר על הריצוף, הוא מקנה לו עמידות בפני חומרים כימיים ומסיבה זו הוא נמצא בשימוש הן בבתים פרטיים והן במגזר העסקי, למשל בבתי חולים ומפעלים.

 

 

בעזרת פוליש ניתן לחדש את מראה הריצוף ולהשיב לו את המראה שהיה לו לפני ושה שימוש שנים. התוצאה של רצפה מחודשת ומבריקה זהה לתוצאה של החלפת הריצוף בהבדל אחד – פוליש זוהי הוצאה של מאות שקלים וזה דורש כמה שעות של עבודה. החלפת ריצוף דורשת כמה שבועות של עבודה ועולה אלפי דולרים. חידוש מראה הבית

קבל הצעת מחיר בנושא: פוליש - עכשיו: - 072-2451906

פוליש - קרא עוד מאמרים

מהו ניקוי פוליש

מהו ניקוי פוליש
מקור המילה פוליש היא בשפה האנגלית ומשמעותה היא הברקה,  מרבית האנשים טועים בכך שחושבים שפעולת הפוליש זה ניקיון משטח המרצפות אבל לא כך הדבר, כיוון שמטרתה היא הברקה.  כיום קיימים סוגים ושיטות שונות של פוליש, שכל שיטה נעשית בהתאם למשטח ומצבו, כמו...

ליטוש מרצפות זה לא משחק ילדים

ליטוש מרצפות זה לא משחק ילדים
  עבודת פוליש הדורשת ידע ומינון נכון בחומרי הניקיון ליטוש מרצפות השיש שלכם אשר יכול להיות לפעמים משימה לא פשוטה במיוחד כאשר נותני שירות הפוליש אינם מקצועיים מדי בכדי לבצע כראוי. קיימים 3 סוגים של פוליש: פוליש קריסטלי- אשר נקרא המראה הרטוב ע...

>> >>חידוש מראה הבית

פניות אחרונות

לידים נוספים
חייג אליילחץ להתקשר 0722451906