מחפש בעל מקצוע?

קבל הצעת מחיר!

בעל מקצוע?

הצטרף כדי להגדיל את מאגר לקוחותיך חייג עכשיו או השאר פרטים

הוסף את עסקך

איזור הדרום באר שבע - אשקלון
איזורי המרכז
איזורי פתח תקווה עד מודיעין
אילת והערבה
בקעת הירדן וים המלח
הגליל העליון וצפת
הגליל התחתון וטבריה
העמקים וגליל מערבי
השפלה ואשדוד
השרון - איזור דרומי
השרון - איזור צפוני
חיפה עד נהריה
ירושלים והסביבה
ישובים ביהודה
ישובים בשומרון
רמת הגולן האיזור הצפוני

קבל הצעת מחיר

להיות עורך דין?

כולם יודעים מהם עורכי דין, אלו אנשים אשר למדו משפטים וקיבלו הסמכה של עורכי דין. בישראל ההסמכה ניתנת על ידי לשכת עורכי הדין. ישנן הרבה סטיגמות, בדיחות ואפילו השמצות לגבי עורכי דין אך האמת שבסופו של דבר מדובר באנשים מן השורה העוסקים בקשת רחבה של תחומים בעלי היבט משפטי. כל חברה ואפילו אנשים פרטיים נזקקים לשירותים של עורכי דין וזה יכול להיות בכל תחום שרק תחשבו עליו. כל עורכי הדין בישראל מאוגדים תחת לשכת עורכי הדין ולא ניתן לעסוק במקצוע ללא המסכה מאת לשכת עורכי הדין. לשכת עורכי הדין מטפלת בכל העניינים המקצועיים הרלוונטיים לעורכי הדין – נושאים הנוגעים לאינטרסים המקצועיים של עורכי הדין, האתיקה המקצועית, השתלמויות, קרנות פנסיה ועוד.

 

כפי שכבר אמרתי עורכי דין רלוונטיים לתחומים רבים במגזר הפרטי, הציבורי והעסקי. להלן מספר דוגמאות למעורבות של עורכי דין בתחומים שונים:

 

הוצאה לפועל  - במקרים מסוימים (הנובעים מתוך הליך משפטי עם פסקי דין) יש צורך בהוצאה לפועל על מנת לממש זכויות כספיות. לדוגמה יתכן שבעקבות החלטה של בית משפט יוחלט עיקול מיטלטלין, ההוצאה לפועל היא זו המטפלת בעיקול ובמכירתו. כל ההליכים הקשורים להוצאה לפועל מטופלים על ידי עורכי דין החל מההליכים המשפטיים המביאים לפסק הדין בו מטפלת ההוצאה לפועל וכמו כן הגנה על זכויות של אנשים אל מול ההוצאה לפועל. כל נושא ההוצאה לפועל מוסדר על ידי חוקים ותקנות.

 

רשם החברות – כאשר רוצים להקים חברה יש להירשם את רשם החברות בתהליך התאגדות הכולל מסמכים משפטיים. באופן טבעי ככל שהחברות גדולות יותר ומדובר בסכומי כסף גדולים יותר כך המסמכים המשפטיים הרלוונטיים הם מורכבים יותר. וכמו תמיד, בכל מקום שהו ישנם מסמכים משפטיים יש מקום לעורכי דין שינסחו אותם ויפרשו אותם.

 

רשם הפטנטים – כאשר חברות מפתחות מוצרים הן מעוניינות לרשום אותן כפטנט על מנת שלא יעתיקו אותם. פטנטים נועדו להגן על קניין רוחני לתקופה של עשרים שנה. כל תהליך רישום הפטנטים מתבצע על ידי עורכי דין מכיוון שכל נושא רישום הפטנטים מוסדר בחוק ויש חוקים ברורים בנושא לפיהם יש לפעול. אדרבא ואדרבא אם מדובר בחשד להפרת פטנטים, במקרים אלו ישנם הליכים משפטיים אשר גם הם מטופלים על ידי עורכי דין.

 

ייעוץ וחוות דעת משפטית – במקרים רבים אנשים פרטיים וגם ארגונים פונים לעורכי דין על מנת לקבל ייעוץ וחוות דעת משפטית. אנו חיים בעולם של חוקים ומשפט ולכל החלטה עסקית יתכנו השלכות מרחיקות לכן, לכן רבים בוחרים להתייעץ עם עורכי דין על מנת לדעת מה מותר ומה אסור לעשות.

 

אלו הן רק מספר דוגמאות וגם דוגמאות אלו מתחלקות לעוד תתי נושאים, הנקודה היא שעורכי דין הם אנשים המעניקים לנו שירותים שונים במגוון נושאים.

 

 להיות עורך דין?

קבל הצעת מחיר בנושא: עורכי דין - עכשיו: - 072-2451906חייג אליילחץ להתקשר 0722451906